BİZ KİMİZ

Dr.Elif Atayman: Dokuz Eylül Üniverstiesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Televizyon bölümünden mezun olduktan sonra Show TV, Star TV ve Kanal 6 gibi çeşitli ulusal kanallarda görsel yönetmenlik yapan Elif Atayman ardından 11 yıl boyunca Şişli belediye başkanı Mustafa Sarıgül’ün Basın Yayın ve Halkla ilişkiler müdürlüğü görevini yürüttü. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünden ”Politik Sinema: Costa Gavras” üzerine yaptığı çalışma ile doktorosunu alan Elif Atayman çeşitli kurumlara iletişim danışmanlığı yapmaya ve özel bir üniversitede ders vermeye devam ediyor.

Simin Atayman, MBA: Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra yabancı bir ilaç firmasında pazarlama departmanında iş hayatına atılan Simin Atayman, saha deneyimi de kazandıktan sonra Amerika Birleşik Devletlerine Pazarlama Yüksek lisansı yapmaya gitti. Son dört yıldır San Francisco’da bir etkinlik organizasyon firmasında görev yapan Simin, San Francisco film festivali, San Francsico havalimanı 2.terminalinin açılışı, Palm Pre telefon lansmanı ve Pixar Wall-E lansmanı gibi etkinliklerin organizasyonunda ve sponsor bulma çalışmalarında çeşitli başarılara imza attı. San Francisco bölgesindeki Türk topluluğunu bir araya getirme amacı ile çeşitli kültürel organizasyon ve aktivitelere de destek vern Simin, Yöre Prodüksiyon’a bağlı MFÖ, Sertap Erener ve Hüsnü Şenlendirici gibi Türk sanatçıların Amerika konserleri organizasyonlarında görev aldı.

Famona Rose: Queensland Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun Famona M. Rose, Avusturalya’da çeşitli firmalarda pazarlama ve iletişim sorumlusu olarak görev yaptıktan sonra 2006 yılında Thomson Reuters firmasında İletişim Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Kurum içi iletişim konusunda uzmanlaşan Rose, özellikle yöneticilerin elemanları ile daha etkin bir iletişim kurması konusunda çeşitli projeleri yönetti. Şirketin değişen önceliklerinin doğru kanallar vasıtası ile uygulayıcı birimlere en etkin biçimde aktarılması için çalıştı.

Barış Atayman: Marmara Üniversitesi İktisat fakültesinden mezun olan Barış, 1999 – 2011 yılları arasında Reuters Haber Ajansında kameramanlıktan uzman prodüktörlüğe varan çeşitli rollerde görev yaptı. Bir yandan satış departmanlarına iş geliştirme konusunda yardımcı olurken, bir yandan da görev gereği savaş bölgelerine gazetecilik yapmak için seyahat etti.

Comments are closed.